728 x 90

اخبار

تمام موشک‌های ایران به طرف تل‌آویو نشانه رفته است

 • دسته : اخبار
 • تاریخ : 12 تیر 1395
 • نگارنده : administrator
     امیر سرتیپ ناصر آراسته جمعه شب در جمع اعضا مرکزی ائتلاف بزرگ پیروان ولایت شرق استان تهران که در زینبیه شهرستان ورامین برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب و بزرگداشت روز جهانی قدس با اشاره به نقش غربی‌ها در جنگ‌هایی که طی یکصد سال اخیر در جهان رخ داده است، اظهار داشت: در 320 جنگی که در صد ساله اخیر در جهان رخ داده هیچ جنگی نبوده که ردپای حضور غربی‌ها در آن نباشد.

وی گفت: قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی معدود جنگ‌هایی رخ داده که غرب پیروز آن‌ نبوده، اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جنگی نبوده که غرب به‌طور کامل در آن پیروز شده باشد.

جانشین گروه مشاوران فرماندهی معظم کل قوا افزود: غربی‌ها پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هیچ پیروزی راهبردی نداشته و به هدف خود نرسیده است.

راهکار غرب برای اضمحلال جوامع/ روش غرب برای تحقیر و تضعیف ملت‌ها

وی با اشاره به روش غرب برای اضمحلال جوامع بیان داشت: غربی‌ها هرجا خواستند جامعه‌ای را مضمحل کنند ابتدا خانواده‌ها را از طریق گرفتن غیرت از مردان و یا عفت از زنان از هم پاشیدند.

سردار آراسته با بیان اینکه غربی‌ها هرجا خواستند ملتی را تحقیر یا تضعیف کنند جلوی پیشرفت علم در آن کشور را گرفتند، افزود: غربی‌ها در عرصه هسته‌ای می‌خواستند چنین کاری را با جمهوری اسلامی ایران انجام دهند.

رئیس هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی اظهار داشت: آمریکایی جنگ نرم را حربه سوم خود برای تضعیف ملل قرار دادند.

وی ادامه داد: امروز غرب تمام توان خود را به کار گرفته است که باورهای ملت غیور ایران اسلامی را سست کنند.

سردار آراسته گفت: تمام موشک‌های جمهوری اسلامی ایران امروز به طرف تل‌آویو و رژیم صهیونیستی نشانه رفته‌اند.

مشاور نظامی‌ فرمانده‌ کل‌ نیروهای‌ مسلح‌ در پایان تصریح کرد: آمریکایی امروز به جایی رسیده که تکه‌تکه شدن و چند پاره شدن را تا 25 سال آینده خواهد دید.

ارسال نظر

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. پر کردن فیلدهای ستاره الزامیست.

Cancel reply

0 نظر

  وصیت نامه شهدا

  خاطرات دفاع مقدس

  تاریخچه فیلم های دفاع مقدس

  شهدای شاخص