728 x 90

اخبار

امنیت امروز مرهون ایستادگی در جبهه مقاومت است/ مرتبطان با سران فتنه و خوش‌بین به آمریکا در انتخابات جایگاهی ندارند

 • دسته : اخبار
 • تاریخ : 10 شهریور 1395
 • نگارنده : administrator

 سردار محمدرضا نقدی در جمع بسیجیان شهرستان زرند اظهار داشت: گروه‌های جهادی بهترین راه برای حفظ روحیه انقلابی هستند.

وی با اشاره به برجام گفت: در برجام هیچ اتفاق خاصی روی نداده است، باید برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی تلاش کنیم.

نقدی افزود: تنها راه اشتغال جوانان اجابت کردن توصیه‌های مقام معظم رهبری در اجرای اقتصاد مقاومتی است، زیرا استفاده از کالاهای خارجی موجب می‌شود که جوانان ما در کارخانجات بیکار شوند.

وی ادامه داد: در شهر کوچکی مانند مغان که یک هزار و 200 کارگاه نخود‌پزی دارد، سالانه 750 میلیارد گردش مالی وجود دارد، پس باید از این طرح موقیت‌آمیز در کشور الگوگیری شود.

نقدی گفت: کشورهای مختلف صنعتی جهان، چند سال مرزهای خود را به روی کالاهای وارداتی بستند، ما نباید اجازه ورود کالای قاچاق را بدهیم.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه نظام اسلامی در جنگ نرم تصریح کرد: فرزندان این مرز و بوم در جنگ سخت در مقابل استکبار ایستادگی کردند و مردان نقش به‌سزایی را داشتند، اما در جنگ نرم مادران نقش ویژه دارند و باید به سرعت بسیج خواهران را گسترش دهیم.

نقدی با اشاره به سخن امام خمینی(ره) که فرمودند؛ «تا ظلم هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم»، گفت: ملت ایران در برابر همه ابر قدرت‌ها ایستاده است به لطف خداوند موج انقلاب اسلامی به سرعت پیش می‌رود و دشمنان از گسترش انقلاب اسلامی وحشت‌زده هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: اگر امروز در جبهه‌های دفاع در حرم رزمندگان نبودند، باید در کشور می‌جنگیدیم، امنیت امروز به خاطر ایستادگی در جبهه مقاومت است.

وی با اشاره به انتخابات در پیش رو گفت: بسیج در انتخابات باید روشنگری کند، مردم به دنبال شعارها نباشند، در انتخابات خیلی‌ها شعارهای مختلفی می‌دهند، لذا باید معیارها را به خوبی شناسایی کرد.

نقدی ابراز داشت: افرادی که با سران فتنه ارتباط دارند و به آمریکا خوش بینند، جایگاهی در انتخابات ندارند.

ارسال نظر

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. پر کردن فیلدهای ستاره الزامیست.

Cancel reply

0 نظر

  وصیت نامه شهدا

  خاطرات دفاع مقدس

  تاریخچه فیلم های دفاع مقدس

  شهدای شاخص